Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

20 сесія

Проект рішення "Про затвердження Положення  про порядок формування складу, організацію роботи конкурсної комісії, призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади  Солонянської селищної ради"

ПОЛОЖЕННЯ про порядок формування складу, організацію роботи конкурсної комісії, призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради

Про внесення змін до пункту 1 рішення селищної ради  № 6 - 18/VІІ від 20.12.2016 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого комітету  селищної ради»

Проект рішення «Про внесення змін до додатку № 18 рішення № 7 18 сесії УІІ скликання»

Про надання дозволу КП «Солонянське ЖКУ» на демонтаж 2-х ниток водогону Солоне – Аполлонівка

Про надання згоди на прийняття об’єктів до комунальної  власності  територіальних громад Солонянської селищної ради

Про передачу нерухомого майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Солонянського району

Про розробку Стратегії розвитку територій  Солонянської селищної ради

Р І Ш Е Н Н Я Про внесення змін до рішення сесії селищної ради № 2-18/УІІ від  20.12.2016 року « Про селищний бюджет на 2017 рік»

Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 21.02.2017 року № 20-19/VII «Про ефективне використання комунального майна Солонянської селищної ради»

Про розробку Генерального плану смт Солоне

Про розроблення детальних планів території смт Солоне

Про внесення змін до рішення селищної ради № 1-18/VІІ від 20.12.2016 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2017 рік»

Про розгляд петиції, що набрала необхідну кількість голосів