Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

21 сесія

1. Проект рішення «Про  затвердження закладу освіти для використання освітньої субвенції у  2017 році на впровадження енергозберігаючих технологій».
  2. Проект рішення «Про   Програму оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на території Солонянської селищної ради  на 2017 - 2020 роки»
  3. Проект рішення «Про Програму Солонянської селищної ради "Від творчої особистості до успішної громади" на 2017 - 2020 роки»
  4. Проект рішення «Про  внесення змін до додатку № 2 рішення  № 7/18  сесії  УІІ скликання від 20.12.2016 року»
  5. Проект рішення «Про створення навчально-виховного комплексу на базі відокремленого підрозділу Малозахаринська філія І-го ступеня Комунального закладу освіти «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ  ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області»
  6. Проект рішення «Про зміну типу комунального закладу освіти «Солонянська середня загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області шляхом зниження ступеню»
  7. Проект рішення «Про  відкриття додаткової вікової групи  в комунальному закладі освіти  Солонянський дошкільний  навчальний заклад (ясла- садок)  «Золотий півник»
  8. Про затвердження переліку проектів, що планується реалізувати  за  рахунок субвенції з державного бюджету на території Солонянської селищної ради

9. Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року

10. Додаток 1 до рішення "Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року"

11. Додаток 2 до рішення "Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року"

12. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради № 2-18/УІІ від  20.12.2016 року « Про селищний бюджет на 2017 рік»

13. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА (проект) до  рішення  сесії  селищної  ради  від 16 червня 2017 року.«Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 2-18/УІІ  від 20.12.2016  року  «Про  селищний  бюджет  на  2017  рік»

14. Про внесення змін до рішення селищної ради № 1-18/VІІ від 20.12.2016 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2017 рік»

15. Про затвердження Порядку списання майна, що є комунальною  власністю  територіальних громад Солонянської селищної ради

16. Про надання дозволу КП «Солонянське ЖКУ» на демонтаж 2-х ниток водогону Солоне – Аполлонівка.

17. Про передачу багатоквартирних будинків в смт. Солоне на баланс ОСББ «Солонянська берізка»

18. Про розроблення детального плану  території

19. Пояснювальна записка до звіту щодо виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року

20. Про внесення змін до пункту 1 рішення селищної ради № 6 - 18/VІІ від 20.12.2016 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого комітету  селищної ради»