Підписано Меморандуму про співпрацю із громадською організацією «Дніпровська ліга соціальних працівників»

Вчора відбулась робоча зустріч із представниками Громадська організація "Дніпровська ліга соціальних працівників", щодо участі нашої громади у проєкті «Соціальні ініціативи для сімей з дітьми на рівні громад у Дніпропетровській області».

Молодіжна рада Солонянської громади ініціює благодійне турне музичного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо – ЗСУ допомагаємо». Вже завтра 30 серпня о 18:00 відкриття благодійного турне у селі Василівка на площі біля будинку культури. Всі бажаючі зможуть насолодитися живою музикою нашого молодіжного гурту. Слухай серцем і допомагай ЗСУ!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 1 вересня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Продовжуємо отримувати міжнародну технічну допомогу в рамках участі в проєкті «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України»

Солонянська громада продовжує отримувати міжнародну технічну допомогу в рамках участі в проєкті «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Як подружитися з ChatGPT? Освітній серіал Мінцифри та KSE

97% підприємців з усього світу вважають, що використання ChatGPT допоможе бізнесу розвиватися (за даними Forbes). Це — інструмент на основі штучного інтелекту, що може зекономити час та гроші, не нехтуючи при цьому якістю результату. Та якщо знати лайфхаки та нюанси взаємодії з ChatGPT, можна й свою ефективність вивести на новий рівень. Як? Розповідаємо в новому освітньому серіалі «ChatGPT для підвищення власної ефективності».