Сьогодні відбувся виїзний прийом адміністратора ЦНАП у село Башмачка

Сьогодні начальник відділу ЦНАП Солонянської селищної ради Валерій Тертишний здійснив виїзний прийом у село Башмачка з метою надання адміністративних послуг жителям старостинського округу

Один дзвінок і питання вирішено: для клієнтів Дніпропетровськгазу працює контакт-центр

Досвідчені фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» завжди на зв’язку, готові відповісти на всі запити клієнтів та надати компетентну підтримку в розв’язанні питань, пов’язаних з розподілом блакитного палива.

Дізнатися, як працює держава. Презентація освітнього курсу «Демократія через дії»

Презентуємо освітній серіал про демократію на платформі Дія.Освіта, щоб кожен українець міг дізнатися, як вплинути на державні рішення, відстояти власні права та розв’язати проблеми свого населеного пункту або навіть країни.