Добірка конкурсів та грантових можливостей

Чергова добірка конкурсів та грантів актуальних та корисних як для громад, так і для громадських організацій, благодійних фондів, освітян, роботодавців, підприємців – з метою покращення добробуту, посилення спроможності, сприяння соціальній згуртованості  в громадах.

Які є форми незадекларованої праці в Україні

Погоджуєтеся працювати без трудового договору? Не розраховуйте на гідні умови праці та виконання усних домовленостей. Вас можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняні чи компенсацію в разі нещасного випадку.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 вересня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Дніпропетровськгаз: як перерахувати плату за розподіл газу у випадку пошкодження житла

На жаль, Дніпропетровщина щодня страждає від агресії загарбників. Сотні будинків зруйновані або пошкоджені внаслідок обстрілів окупантів. АТ «Дніпропетровськгаз» готове надати підтримку і допомогти припинити нарахування за розподіл блакитного палива на період унеможливлення використання природного газу.