Клієнти Дніпропетровської філії "Газмережі" можуть дізнатися суму доставки газу на наступний рік

Споживачі природного газу Дніпропетровщини мають можливість дізнатися вартість щомісячної оплати за послуги розподілу природного газу на 2024 рік. Ознайомитися з інформацією можна у мультифункціональному особистому кабінеті my.grmu.com.ua.

Завтра юристи громадської організації СТЕП проведуть групову інформаційну сесію для ВПО на тему: «Алгоритм дій у випадку пошкодження або знищення вашого нерухомого майна» актуально для ВПО

Шановні внутрішньо переміщенні громадяни, завтра, 27 грудня, юристи ГО СТЕП проведуть групову інформаційну сесію на тему: «Алгоритм дій у випадку пошкодження або знищення вашого нерухомого майна»

Майже 39 тис. клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі» користуються особистим кабінетом

Передавати показання газового лічильника, завантажити квитанції за доставку газу, сплатити за послуги розподілу і ще скористатися багатьма функціями мешканці Дніпропетровщини можуть в особистому кабінеті my.grmu.com.ua. Нині близько 39 тис. клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі» є активними користувачами даного сервісу.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 27 та 28 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Всеукраїнська кампанія ментального здоров'я інформує

Під час повітряної тривоги ми можемо впіймати себе на моторошній думці, що чекаємо вибухів, а коли чуємо їх - ніби відчуваємо певне полегшення. Так само підсвідомо можемо романтизувати хвилини небезпеки, коли загроза минає — згадувати обстріли, час в укритті чи блекаути з певним теплом, і це лякає