З Різдвом Христовим!

Цей світлий день завжди сповнений надії та віри, а особливо віри в Перемогу та надію на повернення усіх Захисників та Захисниць додому!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 26 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ТО газових мереж у багатоквартирних будинках: Дніпропетровська філія "Газмережі" відповіла на ключові запитання щодо змін

Міністерство енергетики України та НКРЕКП упорядкували питання технічного обслуговування газових мереж у багатоквартирних будинках і гуртожитках:

Очікується туман

22 грудня вночі та вранці у м. Дніпро та по Дніпропетровській області очікується туман. Видимість в тумані 200-500 м.