ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 20 вересня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Про електронний кабінет “УПРАВИТЕЛЬ/ОБ’ЄДНАННЯ/ ВИКОНАВЕЦЬ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ”

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області надає інформацію щодо електронного кабінету  “Управитель/ Об’єднання/ Виконавець комунальних послуг”:

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області запрошує на онлайн зустріч з представниками територіальних громад на тему: «Новації для платників податків, передбачені Законом України від 30.06.2023 № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», зокрема в частині застосування РРО/ПРРО. Актуальні питання застосування податкового законодавства. Заходи щодо протидії випадкам нелегальної торгівлі підакцизними товарами»