Поліцейські офіцери Солонянської громади закликають жителів дбати про збереження навколишнього середовища. Турбота кожного про природу - турбота про майбутні покоління.

Розповідаємо про спортивні вихідні Солонянської громади

У суботу, 13 квітня, вихованці секції «волейбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради, тренер Василь Шкода, вирушили до Божедарівської громади, де пройшли зональні змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків 2009-2010 р.н. за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2024 року присвячених 33-й річниці Незалежності України.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оголошення

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

В єдності наша сила

Освітяни Солонянської громади вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним воїнам.