Розпочалася промоційна кампанія в рамках реалізації проєкту «Шкільний громадський бюджет Солонянської громади»

Шкільний громадський бюджет (#ШГБ) – це потужний цифровий інструмент молодіжної участі, який формує і виховує свідомого громадянина. Завдяки цьому інструменту учні вчаться формувати ідеї, ініціювати, розробляти та створювати проєкти.

Завтра буде вітряно

Увага! За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології

Отримали саджанці дерев для старостинських округів нашої громади

На початку квітня кожен старостинський округ нашої громади отримав по 10 саджанців берези та 10 кущів калини. Сподіваємось, що всі деревцята пустять міцне коріння та будуть радувати усіх жителів нашої громади!

Мультишеринг документів через Дію - Уряд ухвалив постанову

Працюємо спільно з Національний банк України над удосконаленням шерингу документів. Тепер в установах українці через Дію зможуть ділитися копіями й даними не лише цифрових документів, а й довідок про доходи, ОК-5, ОК-7. І це все за один раз у кілька кліків. Швидко, зручно й без купи ксерокопій.