Оголошення про знахідку на території Солонянської селищної ради оголошення

Оголошення про знахідку на території Солонянської селищної ради

Відповідно до статті 337 Цивільного кодексу України, враховуючи розпорядження селищного голови від 02.04.2024 року  № Р-62 «Про створення робочої групи щодо обстеження окремого індивідуально визначеного майна-знахідки на території Василівського старостинського округу», виконавчий комітет Солонянської селищної ради повідомляє про виявлення знахідки: чотирьох ємностей (типу цистерни), що розташовані поряд зі будівлею будинку культури в с. Василівка.

Дружина юних рятувальників Солонянського ліцею провела бесіду з безпеки життєдіяльності для вихованців садочку

Безпека дітей під час війни – актуальна як ніколи, а їх емоційний стан особливо. Адже кожна дитина почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації.

Звітуємо про соціальну послугу з перевезення соцзахист

Звітуємо про соціальну послугу з перевезення

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради інформує, що за І квартал 2024 року транспортними послугами (послугами соціального таксі) скористалося 55 осіб з обмеженими можливостями пересування, із них 9 внутрішньо переміщених осіб.