Проходьте онлайн-тест для самоперевірки про безпечність використання Telegram від Центр демократії та верховенства права

Для багатьох із нас це месенджер, без якого нам складно уявити звичайний день. Новини, чати з друзями та близькими, улюблені канали та багато іншого. Проте чи відомо вам про ризики його використання?

оголошення

Бензин А-95 та дизельне паливо в талонах ДК 021:2015 09130000-9 Нафта та дистиляти, ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-04-17-012149-a

оголошення

Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж Солонянської територіальної громади, із внесенням даних про межі територіальної громади до Державного земельного кадастру та відображення їх на національному геопорталі національної інфраструктури геопросторових даних, код ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги

Безпека в інтернеті: які є види компʼютерних вірусів та як від них захиститися

На сьогодні Інтернет-технології є невід’ємною складовою нашого життя. Ми отримуємо діджитал-послуги від держави та бізнесу, передаємо мережею конфіденційну інформацію, спілкуємося онлайн з близькими на особисті теми. Нерідко цими даними намагаються заволодіти зловмисники, переслідуючи власні інтереси.

аграрію

Закрито прийом заявок на насіння кукурудзи Dekalb в ДАР за програмою USAID АГРО_насіння кукурудзи Dekalb, 2024 р.

У зв’язку з високим відгуком агровиробників на програму підтримки, плановий обсяг допомоги вичерпано завчасно. Прийом заявок на отримання посівного матеріалу від USAID АГРО достроково завершений. Раніше повідомлялось, що прийом заявок триватиме до 21 квітня. Однак, через великий попит з боку українських аграріїв необхідна кількість заявок була отримала в короткий термін. Програма USAID АГРО опрацює отримані заявки та розмістить список затверджених заявників до 20 квітня 2024 року. Нагадуємо, що видача насіння кукурудзи, наданого компанією Bayer Ukraine, розпочнеться наприкінці квітня та завершиться до середини травня 2024 року.

Розпочалася промоційна кампанія в рамках реалізації проєкту «Шкільний громадський бюджет Солонянської громади»

Шкільний громадський бюджет (#ШГБ) – це потужний цифровий інструмент молодіжної участі, який формує і виховує свідомого громадянина. Завдяки цьому інструменту учні вчаться формувати ідеї, ініціювати, розробляти та створювати проєкти.