Освітні документи тепер в Дії

Виїхали за кордон і забули диплом вдома? Тепер це не проблема. Одні з найочікуваніших документів завжди з вами — в Дії.

Народжені захищати: 10 фактів про Нацгвардію

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

соцзахист

До уваги учасників ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ та ІІІ категорії, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС Солонянської громади!

26 квітня 2024 року виповнюється 38 річниця з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції,  яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині.

Для терапевтичного відділення Солонянської лікарні придбано дверний блок