Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (2016)

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

КОПЕЙКО Михайло Мусійович

            

Селищний голова

СИДОРЕНКО Любов Олександрівна

 

Заступник селищного голови по виконавчій роботі

КОСТЮКОВА Тетяна Олександрівна 

 

Секретар  ради

 

ЯРОШЕНКО Юрій Васильович

 

Староста с. Кам’яне

ОБЕРЕМОК Володимир Васильович

 

Староста с. Широке

КІНАШ Олена Леонідівна

Староста с. Василівка

ЛИТВИНЕНКО Лілія Валентинівна

Староста с. Тритузне

СЛІПЧЕНКО Віктор Володимирович

Староста с. Аполлонівка

Відділ організаційно

кадрової роботи, діловодства та контролю

ДАРМОСТУК Людмила Василівна

 

Начальник відділу 

БУДКЕВИЧ Юлія Іванвна

Спеціаліст відділу 

ЧЕРНЯК Тетяна Михайлівна

 

Спеціаліст відділу 

СНІСАР Алла Анатоліївна

 

Спеціаліст відділу 

САЧКО Артем Віталійович

 

Спеціаліст з питань програмування та комп’ютерних  технологій

ТРАЙДУК Наталія Василівна

 

Спеціаліст відділу 

СУПРУНЕНКО Вікторія Петрівна

Спеціаліст відділу 

БІЛОКОНЬ Валентина Кирилівна

 

Діловод-архівіст

Відділ з питань юридичної роботи, комунальної власності та земельних відносин

РАЩИК Поліна Петрівна

 

Начальник відділу

ТИЩЕНКО Ольга Миколаївна

 

Спеціаліст відділу 

КРЕПАК Світлана Володимирівна

 

Спеціаліст відділу 

ЧАЙКА Наталя Євгенівна

 

Спеціаліст відділу 

ЧЕПІГА

Любов Олександрівна

 

                                                                                                   

Касир

Фінансово-господарський відділ

ЯКОВЛЄВА Ольга Олексіївна

                                                                                                             

Начальник відділу, головний бухгалтер

ГОРПИНЯК Валентина Миколаївна

 

Головний спеціаліст

ПОПЛАВСЬКА Любов Михайлівна

 

Спеціаліст відділу

РУЖИЦЬКА Валентина Володимирівна

 

Спеціаліст відділу

ГРУШЕЦЬКА Світлана Корніївна

 

Спеціаліст відділу

ШАТОХІНА

 Ірина Сергіївна                          

 

Спеціаліст відділу

ЛУЦЕНКО Валентина Михайлівна

 

Спеціаліст відділу

ТЕРЕНТЬЄВА Надія Миколаївна

 

Спеціаліст відділу

ГРУША Людмила Ярославівна

 

Спеціаліст відділу

ПЕРВІШКО Світлана Віталіївна

 

Спеціаліст відділу

СИДОРЕНКО Наталя Миколаївна

 

Спеціаліст відділу

ЗВЯГІНА Олена Юріївна

 

Спеціаліст відділу

Соціально-гуманітарний відділ

ГРЕКОВА Ірина Вікторівна

 

Начальник відділу

ГРИНЧУК Світлана Олександрівна

 

Спеціаліст відділу

БОНДАР Андрій Миколайович

Спеціаліст відділу

ТЕКУТЬЄВА Марина Миколаївна

Спеціаліст відділу

БАХОВСЬКА Олена Йосипівна

Спеціаліст відділу

ПОЛЯНЧИКОВА Олександра Миколаївна

Спеціаліст відділу

Сектор економічного розвитку та інвестицій

КОНОВАЛОВА Олена Вікторівна

 

Завідуюча сектору

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту,  інфраструктури та благоустрою

СЕРГЕЄВА Олена Василівна

Начальник відділу

КОЛОМІЄЦЬ Анна Орестівна

Спеціаліст відділу

Сектор з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи

СІЯНКО Андрій Вікторович

 

Завідувач сектору

ГЕНІНГ Олександр Олександрович

 

Спеціаліст сектору