Оголошуємо про наявність посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради терміново оголошує про наявність посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Солонянської селищної ради – 1 (одна) штатна одиниця. До функціональних обов’язків спеціаліста входить планування та проведення процедур закупівель: відкритих торгів, спрощених закупівель, забезпечення укладання допорогових договорів.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 та 4 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

29 вересня - день пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вересня - день пам'яті жертв Бабиного Яру - одного з найжахливіших символів Голокосту. Бабин Яр - місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках.