Проєкт "BRAMA. Онлайн варта України"

Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами був створений проєкт «БРАМА», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

Панічні атаки — як допомогти самому собі і близьким

Панічна атака - це короткий прояв занепокоєння, пов'язаний з раптовим нападом сильного страху, коли немає реальної небезпеки або видимої причини, прояви можуть нагадувати симптоми серцевого нападу.

Як отримати лікарняний дистанційно?

Нагадуємо, що українці мають можливість залишатися вдома за наявності симптомів цих хвороб і звернутися до лікаря для оформлення лікарняного дистанційно.

Новини спорту

Цими вихідними у Підгородному відбулись змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх» серед жіночих збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад.