Не дайте шахраям себе ошукати!

«Щоб отримати грошову допомогу від держави, натисніть тут». Коли такі повідомлення надходять, 10-15 тисяч користувачів щодня переходять за посиланнями на фішингові сайти – усі вони потенційно можуть стати жертвами шахраїв!

Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»

Команда Українського інституту книги анонсувала проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», який відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р., що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня). Тиждень поезії в Україні відбудеться вперше, і, ми вважаємо, що це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

Не спалюйте екосистеми

Більшість пожеж в екосистемах виникає через порушення населенням заходів пожежної безпеки та недбале ставлення до природи. Кожна пожежа - це сотні гектарів спаленої рослинності. Окрім цього вогонь знищує середовище існування для тварин та птахів, а ще вбиває цих живих істот.

Б'юті зустріч у нашому Центрі активності громадян

Вважаєте, що в нашому Центр активності громадян Солоне проходять тільки тренінги і навчання? А от і ні! Його двері завжди відкриті для всіх активних та ініціативних мешканців нашої громади

Сказ - що робити для профілактики та як діяти в разі інфікування?

Сказ – це вірусне захворювання, яке має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних хвороб для людини. Вірус сказу вражає центральну нервову систему і після появи симптомів без вчасно розпочатого лікування стає невиліковним – 100% хворих людей помирають.