Як оформити опіку/піклування над дитиною

Кожна дитина потребує родини. Якщо ж вона залишилася сиротою або стала дитиною, позбавленою батьківського піклування, повнолітній родич може стати її опікуном або піклувальником.

Як подати заяву про субсидію в Дії

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).

Оголошується набір на онлайн навчання у сфері IT індустрій для вразливих жінок

За фінансової підтримки Європейського Союзу у межах проєкту “WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей” оголошується набір на онлайн навчання у сфері IT індустрій для вразливих жінок у Сумській, Полтавській, Миколаївській та Дніпропетровській областях.

Впроваджуємо Шкільний громадський бюджет

На початку року навчання щодо створення і реалізації проєктів шкільного громадського бюджету пройшли відповідальні представники шкіл нашої громади, тепер – настала черга школярів.

Запрошує усіх бажаючих взяти участь в літературному флешмобі, приуроченому 210-тій річниці до дня народження видатного українського письменника Тараса Шевченка

Друзі, Дніпровська РДА запрошує усіх бажаючих взяти участь в літературному флешмобі, приуроченому 210-тій річниці до дня народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка.

Спортивні вихідні вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи

1 березня у Васильківці відбувся фінал Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу. Дістатись до фіналу змогли вихованці секції «футбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради 2012-2013 р.н., тренер Віталій Чернов. На фінальних обласних змаганнях наші юні футболісти посіли достойне 4 місце. Щиро вітаємо фіутболістів та їх тренера і бажаємо впевненості у власних силах та ніколи не зупинятись на досягнутому!