Соціально-гуманітарний відділ інформує про початок роботи Солонянської СЗШ №1 за програмою «Демократична школа»

Восени 2016 року Солонянську СЗШ№1 І-ІІІ ступенів (опорний заклад) було відібрано до участі у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Головна задача цієї програми – розвиток в учнів компетентностей для життя у демократичному суспільстві. Сьогодні школа відіграє ключову роль у вихованні майбутніх громадян, які мають бути готові до викликів сучасності. Саме в школі діти отримують перший досвід суспільного життя, тому важливо, щоб цей досвід формував активну громадянську позицію. Приємно, що саме опорна школа пройшла складний конкурсний відбір і долучилася до реалізації актуальної і стратегічно важливої програми. Координує роботу даного напрямку в Україні Європейський центр імені Вергеланда.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про навчання адміністраторів сайтів та відповідальних за обліковий запис закладів освіти в соцмережах

16 березня в Солонянській СЗШ№1 (опорний заклад) соціально-гуманітарним відділом виконавчого комітету Солонянської селищної ради було організовано навчання адміністраторів сайтів та відповідальних за обліковий запис закладів освіти в соцмережах по створенню сторінки шкіл і дитсадків у мережевій спільноті «Facebook», можливостях та варіантах наповнення вже існуючих.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про заходи з відзначення 203-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

До 203-ої річниці з дня народження  Кобзаря у закладах освіти Солонянської громади відбулися як традиційні урочистості та заходи, так і нові події, ініційовані учнями. Педагоги і учні Солонянської СЗШ №1 (опорний заклад) та Солонянської СЗШ №2 провели уроки пам'яті біля пам'ятника Тараса Шевченка у смт Солоному. Саме в День народження поета діти з вчителями зазвичай влаштовують спільні читання творів Кобзаря. У Солонянській СЗШ №2 діти взяли участь у загальношкільній виставці «Кобзарів» із домашніх та шкільної бібліотеки.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про районний етнографічний фестиваль «Духовна скарбниця козацького роду» у с.Тритузне

4 березня 2017 року КЗК «Тритузнянський СБК» Солонянської селищної ради приймав естафету районного етнографічного фестивалю «Духовна скарбниця козацького роду».

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про проведені заходи в навчальних закладах громади, приурочені Дню рідної мови

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. За недовгий час свого існування це свято вже стало традиційним. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. У загальноосвітніх закладах Солонянської громади наприкінці лютого пройшли відповідні заходи, приурочені Дню рідної мови.

Про розгляд петиції

03.03.2017 року розпочато розгляд петиції: "Про встановлення знаку "Я люблю Солоне"", яка набрала необхідну кількість голосів.

Соціально-гуманітарний відділ вітає  євроклуб КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» з ІІІ місцем в обласному конкурсі

Соціально-гуманітарний відділ вітає євроклуб КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» з ІІІ місцем в обласному конкурсі

Відповідно до наказу КЗ «ДДЮЦМС»ДОР від 20.02.2017 року №27 «Про підсумки проведення ІІ етапу обласного конкурсу проектів» євроклуб „Єдність” КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» став призером обласного конкурсу проектів. Проект, підготовлений членами євроклубу, учнями 10 класу Підвисоцьким Артемом, Петрусенко Катериною та керівником євроклубу – Фурман Оленою Олександрівною, учителем англійської мови: «Туристсько-екскурсійний маршрут „Культурно-історична спадщина Солонянського району”» зайняв ІІІ місце в обласному конкурсі. Вітаємо членів євроклубу та колектив школи! Бажаємо нових перемог та творчих задумів! Пишаємося вами!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про святкування  Масляної  навчальними закладами Солонянської громади

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про святкування Масляної  навчальними закладами Солонянської громади

Навчальні заклади Солонянської громади провели цікаві заходи до святкування Масляної  "Сьогодні весело у нас — Ми зиму проводжаємо. Усіх, хто є в цей час, Ми гаряче вітаємо",  такими вітальними словами розпочали родинне свято масляної "Масляну гуляємо весну зустрічаємо!» в КЗО «Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів», в якому взяли участь батьки, учні та класні керівники 5-А та 5-Б класів.