Соціально-гуманітарний відділ інформує про перше робоче засідання конкурсної комісії

16 травня у сесійній залі Солонянської селищної ради відбулося перше робоче засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Присутні були всі 9 членів комісії, згідно зі складом, визначеним раніше комісією по жеребкуванню та затвердженим розпорядженням селищного голови від 15.05.2017 № 170 «Про створення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»». Головою комісії було одностайно обрано Бойка Володимира Івановича, секретарем згідно з Положенням про роботу конкурсної комісії, стала Грекова Ірина Вікторівна. Головним завданням засідання був розгляд пакетів документів, поданих кандидатами на вакантну посаду директора, на відповідність їх кваліфікаційним вимогам. З переліком документів можна ознайомитись на сайті селищної ради в розділі «Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад» за посиланням: http://solonyanska.gromada.org.ua/ogoloshennya-pro-konkurs…/

Соціально-гуманітарний відділ інформує про формування персонального складу конкурсної комісії

15 травня відбулося засідання комісії по формуванню персонального складу конкурсної комісії по заміщенню вакантної посади директора Центру "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради. Така, на перший погляд формальна, процедура підтвердила - громадськість Солоного активна, небайдужа, зацікавлена в нових справах та діях. Щиро дякуємо місцевим громадським активістам Людмилі Кулик, Руслану Гурському, Андрію Гамоті та депутатському корпусу селищної ради, який був представлений Юрієм Масловим та Віталієм Воржанським. Жвава дискусія, конструктивний діалог, готовність до взаєморозуміння - і, звичайно власне жеребкування! А хто ввійшов до складу конкурсної комісії - читайте за посиланням на сайті селищної ради:

Соціально-гуманітарний відділ інформує про нагородження директора Солонянської СЗШ №2 медаллю "Лагідна сила"

Директора КЗО "Солонянська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів" Солонянської селищної ради Лугову Світлану Олександрівну за поданням ГО "Пліч-о-пліч" нагороджено медаллю "Лагідна сила" за постійну підтримку волонтерської діяльності та активну і патріотичну громадянську позицію. З 2014 року Світлана Олександрівна допомагає захисникам на передовій власними коштами, долучає до збору допомоги свою родину та колектив школи: вчителів, учнів, батьків. З самого початку війни вона зайняла активну проукраїнську позицію і завжди підтримувала громадські та волонтерські ініціативи з проведення благодійних свят, концертів, ярмарок. Разом із дружньою шкільною родиною Світлана Олександрівна завжди із задоволенням проводить зустрічі з воїнами АТО.

Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього

9 травня по всій Україні традиційно відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Мешканці Солонянської громади теж відзначили цю пам’ятну дату, вшанувавши подвиг українського народу в Другій світовій війні, його вагомий внесок в перемогу над нацизмом. Заходи з увічнення пам’яті загиблих воїнів і жертв війни щороку збирають багатьох небайдужих солонян та гостей селища.

Благоустрій с. Кам'яне

За рахунок коштів Солонянської селищної ради в с.Кам'яне виконаний поточний ремонт пам'ятника загиблим воїнам у 2-й Світовій війні, по вул. Шевченка, та продовжується поточний ремонт твердого покриття дороги в с.Новоселівка.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про перемогу у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали»

Вітаємо ученицю 9Б класу КЗО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Петровську Оксану з перемогою у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали»!  Окремі слова привітання та подяки висловлюємо Пушко Інні Володимирівні, методисту цієї школи, яка підготувала не одного переможця творчих учнівських конкурсів районного, обласного та Всеукраїнського рівня та неодноразово сама була визнана призером фахових конкурсів.  Повідомляємо, що фінал вищезазначеного конкурсу відбудеться 19–20 травня у Львові. У програмі заходу стендові доповіді та захист дослідницьких проектів. Тож побажаємо учасникам поїздки перемоги, заряду та натхнення для підкорення нових вершин!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведену нараду з керівниками закладів освіти

4 травня 2017 в приміщенні  Солонянської селищної ради під керівництвом начальника соціально-гуманітарного відділу Грекової І.В. була проведена нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.

Оголошення

Шановні жителі Солоного, мешканці громади та району! Запрошуємо вас 9 травня 2017 року на урочисте святкування 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Пам’ятаємо. Перемагаємо».